Terminale kart płatniczych

Możliwość płacenia kartą to dziś standard w handlu i usługach. Oferujemy usługi i terminale operatora płatności kartami firmy PayTel.

Firma PayTel posiada status agenta rozliczeniowego zgodnie z decyzją Prezesa NBP i jest instytucją autoryzowana przez MasterCard International oraz Visa Europe do obsługi autoryzacji i rozliczeń transakcji zrealizowanych przy użyciu kart płatniczych.

Wybierając wielofunkcyjny terminal PayTel, możesz korzystać z takich usług jak: Akceptacja kart płatniczych, Doładowania telefonów, Płatność za rachunki

PayTel to również nowoczesny, centralny system transakcyjny on-line, spełniający wszelkie wymagania bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności dla profesjonalnych systemów autoryzacyjno-rozliczeniowych. Oferowane terminale płatnicze PayTel mają wiele możliwości telekomunikacyjnych (Ethernet, GPRS/APN, PSTN).

Zapraszamy do współpracy sklepy, punkty handlowo-usługowe i sieci handlowe zainteresowane sprzedażą doładowań telefonów komórkowych, świadczeniem swoim klientom usługi przyjmowania płatności za faktury oraz korzystaniem z terminala do obsługi kart płatniczych lub wdrożeniem własnych, specyficznych rozwiązań tworzących przewagi konkurencyjne.

Szeroki zakres funkcjonalny usług na jednym terminalu:

  • obsługa transakcji kartowych
  • sprzedaż elektronicznych doładowań przedpłacanych usług telefonii GSM i VoIP (wszystkie produkty i nominały)
  • przyjmowanie płatności za faktury dostawców usług masowych, komunalnych i innych
  • Możliwość obsługi procesów autoryzacji i rozliczeń transakcji płatniczych w sklepach internetowych

Różne okresy umów

Sezonowe już od 3-mcy,
Standardowe od 12 do 48 m-cy

Konkurencyjne prowizje i opłaty za dzierżawę terminala

Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
Jeżeli nie maja Państwo jeszcze terminala do obsługi kart płatniczych lub szukacie korzystniejszych bardziej dopasowanych warunków to prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz poniżej – chętnie przedstawimy naszą ofertę.

    Zadaj pytanie o produkt:

      −  3  =  2